Ortopeda Szczecin Klinika Medycyna Estetyczna

Ortopeda Szczecin

https://szymaniak-osipowicz.pl/wp-content/uploads/2022/08/05C3FB5B-1989-4552-93C6-6E65A80D4439.jpeg

Lek. Szymaniak-Osipowicz - Ortopeda Szczecin

Umów wizytę

Jako lekarz ortopeda o specjalizacji chirurg urazowo-ortopedyczny VI Oddziału Ortopedii, SOR Specjalistycznego Szpitala im. prof. Sokołowskiego Szczecin Zdunowo i aktualnie Oddziału Ortopedycznego Szpitala im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku, zdobyłam szerokie doświadczenie zarówno kliniczne, jak również w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń narządu ruchu oraz następstw urazów. Moje kwalifikacje są poparte uzyskanymi uprawnieniami dotyczącymi specjalizacji, dyplomami, certyfikatami, udziałem w badaniach naukowych oraz – co najważniejsze – licznymi sukcesami terapeutycznymi podczas leczenia moich pacjentów oraz renomą, dobrą reputacją i wysokimi standardami etycznymi.

Oferuję Państwu pomoc w zmniejszeniu dolegliwości bólowych głównie poprzez stosowanie technik małoinwazyjnych.

W ramach swojej specjalizacji leczę schorzenia:

Moje kwalifikacje jako ortopeda nieustannie doskonalę na licznych na krajowych i zagranicznych kursach i szkoleniach, śledząc najnowsze terapie, innowacyjne metody leczenia i osiągniecia ortopedii na świecie.

Wykonuję następujące chirurgiczne zabiegi operacyjne:

 • alloplastyka stawów biodrowych,
 • osteotomia korekcyjna palucha koślawego,
 • artroskopia stawu kolanowego
 • endoprotezy stawu kolanowego,
 • leczenie operacyjne urazowych oraz przewlekłych uszkodzeń kończyn (traumatologia narządów ruchu)
 • zabiegi na tkankach miekkich,
 • zabiegi na tkankach kostnych,
 • usuwanie materiałów zespalających.

Dobry ortopeda Szczecin i okolice

Zapraszam na konsultację oraz do zapoznania się z bogatą ofertą zabiegów z zakresu ortopedii i medycyny sportowej, które znacząco poprawią komfort życia i pozwolą wrócić do codziennej aktywności.

Powróć do aktywności z najlepszych lat!

Witamy Cię w klinice Szymaniak Osipowicz, gdzie innowacyjne podejście do leczenia i zaangażowanie w Twoje dobro sprawiają, że każdy krok staje się łatwiejszy i bezbolesny. Jako ortopeda Szczecin współpracuję doświadczonym zespołem specjalistów. Mamy przyjemność zaprosić Cię do miejsca, gdzie Twoje zdrowie jest najwyższym priorytetem. Jeśli codzienne bóle stawów i ograniczenia ruchowe stanowią barierę między Tobą a aktywnym, pełnym życiem, to lekarze ortopedzi naszej Kliniki podzielą się z Tobą sekretem: nie musisz dłużej cierpieć. Daj nam szansę, byśmy zaopiekowali się Twoim zdrowiem i sprawnością poprzez indywidualne i fachowe leczenie dostosowane do Twoich potrzeb.

Dlaczego moja Klinika?

Ponieważ oddajesz swoje bezcenne zdrowie w ręce dobrych ortopedów, których prawdziwą pasją i powołaniem jest przywracanie radości z aktywności i ruchu naszych pacjentów. To miejsce, gdzie doświadczony lekarz ortopeda, wspierany przez wyspecjalizowany personel medyczny, oferuje fachową opiekę na wybitnym poziomie. Posiadamy najnowsze technologie diagnostyczne oraz szeroki zakres nowoczesnych terapii, co pozwala nam dostosować leczenie do Twoich schorzeń i szybko osiągnąć wspólny cel – Twoje zdrowie.

Jakie usługi świadczę jako ortopeda Szczecin?

 • Konsultacje ortopedyczne: Indywidualne podejście do Twojego problemu, wnikliwa diagnoza i klarowny plan leczenia.
 • Konsultacje zabiegów operacyjnych z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod chirurgicznych, minimalizujących czas rekonwalescencji i maksymalizujących efektywność terapii.
 • Rehabilitacja: Nasz zespół fizjoterapeutów pomoże Ci powrócić do pełnej sprawności poprzez skuteczne i dostosowane ćwiczenia rehabilitacyjne.
 • Porady Profilaktyczne: Zapobiegaj kontuzjom i przewlekłym dolegliwościom dzięki naszym wskazówkom dotyczącym zdrowego trybu życia i właściwej profilaktyki.

Chodzi o Twoje Zdrowie 

Nie pozwolimy, by ból i dyskomfort ograniczały Twój aktywny sposób życia. Otwórz drzwi Kliniki Szymaniak Osipowicz, które prowadzą do pełni zdrowia i oddaj się w ręce doświadczonego ortopedy Szczecin. Nasze gabinety to miejsce, gdzie Twoje zdrowie i sprawność jest naszym priorytetem. Zarezerwuj już dziś konsultację i rozpocznij swój powrót do zdrowszego i aktywniejszego życia.

Cennik
Konsultacja ortopedyczna
250 zł
Konsultacja ortopedyczna z usg
350 zł
Blokada
350 zł
Iniekcja kwasu hialuronowego (One shot)
od 950 zł
Iniekcja kolagenu
od 300 zł
Podanie dostawowe osocza bogatopłytkowego
od 900 zł
Podanie dostawowe fibryny bogatopłytkowej
od 900 zł
Podanie preparatu na osteoporozę Prolia Ò
1000 zł
Leczenie trudno gojących się ran (1 zabieg)
od 750 zł
Komórki macierzyste mezenchymalne z tkanki tłuszczowej
od 4500 zł
Punkcja stawu
350 zł
Punkcja stawu z badaniem bakteriologicznym lub reumatologicznym
450 zł + koszt badania

Zabiegi

Punkcja stawu kolanowego

Blokada ortopedyczna

Leczenie osteoporozy

Terapia czynnikami wzrostu

Leczenie komórkami macierzystymi

Fibryna bogatopłytkowa I-PRF

Leczenie ran przewlekłych

Terapia Sanakin – autologiczna surowica przeciwzapalna

Wiskosuplementacja – kwas hialuronowy na stawy

Certyfikaty

Zobacz więcej
Umów wizytę