Ortopeda Szczecin Klinika Medycyna Estetyczna
Blog

Kategoria: Ginekologia

Zastrzyk na orgazm nr 1 O-SHOT

Zastrzyk na orgazm nr 1 O-SHOT

O-shot, to skrót od Orgasm-shot, co można by przetłumaczyć jako „zastrzyk orgazmu”. Właśnie to ma na celu ten zabieg – przywrócenie kobiecie przyjemności z życia seksualnego. „Przywrócenie” jest tu słowem kluczowym, ponieważ O-shot przeprowadzany jest wyłącznie u kobiet, które choć raz w życiu przeżyły orgazm – u pozostałych pań nie przyniesie efektów.

 

Jeśli marzysz o niesamowitych doznaniach-ten zabieg jest dla Ciebie!
Jeśli marzysz o niesamowitych doznaniach-ten zabieg jest dla Ciebie!

 

O-shot polega na rewitalizacji i uwrażliwieniu miejsc intymnych poprzez ostrzyknięcie łechtaczki i punktu G (mającego się znajdowac na przedniej ścianie pochwy) osoczem bogatopłytkowym lub fibryną bogatopłytkową. Po zabiegu O-shot kobieta ma mieć większą łatwość osiągnięcia orgazmu pochwowego i łechtaczkowego, intensywniej reagować na bodźce podczas stosunku, czerpać z niego większą przyjemność.

Dzięki użyciu osocza fibryny bogatopytkowej zabieg ma też minimalizować dolegliwości związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu i bólem podczas stosunku.

 

https://www.facebook.com/Szymaniak.Osipowicz
Tutaj dowiecie się więcej

Zabieg O-shot: dla kogo jest przeznaczony?

Zabieg O-shot poleca się kobietom, które:

 • nie mają orgazmu podczas stosunków;
 • odczuwają na ból podczas stosunku;
 • cierpią na suchość pochwy;
 • chcą odczuwać więcej przyjemności w czasie stosunku;
 • mają zwiotczałą skórę w okolicach intymnych;
 • mają blizny w okolicy krocza i pochwy;
 • mają atrofię warg sromowych;
 • zauważyły, że poród lub menopauza negatywnie wpłynęły na jakość ich życia seksualnego.

Zabieg O-shot:na czym polega?

Składa się z 3 etapów: najpierw pobiera się krew (około 60 ml) od pacjentki, później następuje proces odwirowania w specjalnych wirówkach osocza bogatopłytkowego (5-7 ml), a następnie zostaje ono podane w okolice intymne kobiety (łechtaczka i przednia ściana pochwy). Podanie odbywa się przy wykorzystaniu mezoterapii igłowej – osocze podawane jest do płytkich warstw skóry i tkanki podskórnej. Warto dodać, że samo podanie osocza trwa nie więcej niż 30 sekund – do minuty.

Jak wspomniano, osocze bogatopłytkowe (PRP) jest produktem krwiopochodnym – uzyskiwanym z krwi pacjenta. Zabieg O-shot należy więc do przeszczepów autologicznych i nie powoduje powikłań, reakcji alergicznych. Samo osocze w 90% składa się z wody, ale znajdują się w nim płytki krwi i białkowe czynniki wzrostu.

Coraz częściej zamiast osocza bogatopłytkowego podczas zabiegu podaje się fibrynę bogatopłytkową. Jaka jest różnica? Proces uzyskiwania fibryny jest wolniejszy, przez co udaje się zachować w jej składzie m. in. również komórki macierzyste i leukocyty.

Zabieg trwa około 30-40 minut, jest bezbolesny – wykonywany w znieczuleniu miejscowym.

Po zabiegu pacjentka może od razu wrócić do swoich codziennych aktywności, zalecana jest jednak 10-dniowa rezygnacja z przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ).

Zabieg O-shot: efekty

Osocze rewitalizuje tkanki, pobudza ich regenerację, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i lepiej ukrwiona, natomiast fibryna dodatkowo uzupełnia i odtwarza ubytki – jej działanie jest więc bardziej szerokie.

Efekty działania zabiegu są widoczne po około 3 tygodniach – tyle czasu potrzebują nowe włókna i komórki do właściwego unaczynienia się. Aby jednak zabieg przyniósł zadowalające efekty, konieczne jest jego 3-krotne powtórzenie w 7-10-dniowych odstępach. Po tych sesjach rezultaty będą widoczne przez 1-2 lata.

Według badań opublikowanych w „Journal of Women’s Health Care”1, 64% kobiet, które poddały się zabiegowi O-shot z użyciem osocza bogatopłytkowego odczuło poprawę swojego życia seksualnego.

Zabieg O-shot: przeciwwskazania

Przeciwwskazania do zabiegu stanowią:

 • miesiączka
 • ciąża
 • aktywna choroba nowotworowa
 • infekcje dróg rodnych
 • zaburzenia krzepliwości krwi.

Należy jednak pamiętać, że aby uzyskać efekty, konieczne jest wykonanie 3 sesji. Już dziś zapisz się na kolejny zabieg.

 

 

Zapraszamy na nasz Facebook:

http://www.facebook.com/szymaniak.osipowicz

Oraz Nasz Instagram

https://szymaniak-osipowicz.pl

Umów wizytę