Ortopeda Szczecin Klinika Medycyna Estetyczna
Blog

Kategoria: Kosmetologia, Medycyna estetyczna

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu!

Witajcie! Dzisiaj zapraszamy Was na posta, w którym ogłosimy zwycięzcę konkursu na najbardziej aktywną osobę w tym miesiącu, oraz jaką nagrodę wybraliście.

Dziękujemy Was za udział w miesiącu październik/listopad. W tym miesiącu główną nagrodę zdobywa Pani Lucyna. Gratulujemy serdecznie!

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, o nagrodzie decydowaliście Wy biorąc udział w naszej ankiecie. 

Do wyboru był zabieg laserem frakcyjnym Co2 Fraxis bądź peeling. Jednogłośnie wygrał laser.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu

 

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu

 

Jakie jest zastosowanie lasera frakcyjnego Fraxis?

 • usuwanie rozstępów
 • usuwanie blizn potrądzikowych
 • odmłodzenie
 • wygładzenie zmarszczek
 • wygładzenie blizn powypadkowych oraz pooperacyjncyh

 

Jak działa laser frakcyjny?

Laser frakcyjny pozwala na niezwykle skuteczne przeprowadzanie zabiegów w klinikach oraz profesjonalnych salonach kosmetycznych dzięki głowicy 3D. Wiązka laserowa emitowana przez urządzenie dociera w precyzyjnie wybrany obszar, uszkadzając skórę w kontrolowany sposób. Uszkodzenia powoduje pobudzenie procesów regeneracyjnych, które korzystnie wpływają na likwidację blizn, rozstępów oraz poprawiają jakość uszkodzonej skóry. Laser frakcyjny CO2 to laser ablacyjny, który działa również na wierzchnią warstwę skóry. Za pomocą głowicy skanującej laser emituje wiązki światła, które tworzą w skórze siatkę z mikrouszkodzeniami. Działanie to maksymalnie pobudza procesy naprawcze, zwiększa produkcję nowych włókien kolagenowych oraz przyspiesza przebudowę skóry.

 

Jakie efekty możemy osiągnąć?

 • można wygładzić bruzdy
 • zmniejszyć drobne zmarszczki
 • poprawić napięcie skóry
 • wykonać korekcję blizn potrądzikowych
 •  poprawić koloryt skóry

 

 

Jak działa technologia lasera frakcyjnego?

Technologia, którą wykorzystuje laser frakcyjny polega na dokonywaniu niewielkich, kontrolowanych uszkodzeń do poziomu skóry właściwej. Obszar ciała, poddawany zabiegowi jest naświetlany wiązką lasera, w efekcie promieniowania tkanki odparowują i koagulują, powodując silne pobudzenie procesów odpowiedzialnych za odbudowę skóry. Laser frakcyjny działa przeciwstarzeniowo, usuwa zmarszczki, blizny i rozstępy. Zabiegi wykonywane urządzeniem szybko przynoszą widoczną poprawę wyglądu skóry. Działanie lasera frakcyjnego opiera się na zjawisku koagulacji, tzn. uszkodzeniu skóry w sposób kontrolowany i wymuszeniu w niej procesów naprawczych.

https://szymaniak-osipowicz.pl/kosmetologia/
https://szymaniak-osipowicz.pl/kosmetologia/

Odmłodzenie skóry bez skalpela!

Ten niezwykły medyczny laser ze zmienną głowicą jest bezpieczną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Skutecznie odmładza, przywraca jędrność i gęstość skóry, spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy, usuwa lub niweluje blizny po trądziku i zabiegach chirurgicznych, likwiduje rozszerzone pory i niedoskonałości skóry, rozjaśnia skórę i usuwa przebarwienia, odmładza twarz, szyję, dekolt i dłonie.

Odpowiedzią tkanek na jego celowe, wybiórcze działanie jest nadprodukcja fibroblastów i aktywacja kolagenu oraz elastyny, które regenerują skórę.

 

Podsumowując

Bez wątpienia jednym z bardziej znanych zabiegów usuwania blizn, w tym blizn potrądzikowych, rozstępów czy odmładzania skóry jest laser frakcyjny CO2. Laser Fraxis zapewnia kompleksową redukcję zmarszczek oraz poprawę gęstości, napięcia i kolorytu skóry. Niezwykle precyzyjny laser stymuluje znajdujące się w tkance fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za elastyczność i napięcie skóry.

FRAXIS jest urządzeniem o wielu zastosowaniach: redukcja zmarszczek, zmniejszenie porów, niwelowanie blizn i blizn potrądzikowych, redukcja przebarwień, odmładzanie skóry oraz poprawa jej kolorytu

Jaka nagroda będzie w kolejnym miesiącu?

O tym również zdecydujecie Wy, podczas kolejnej ankiety pod koniec miesiąca grudzień. Napewno będzie to coś wyjątkowego z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

 

Co będziemy brać pod uwagę?

Będziemy oceniać w szczególności :

 • ilość komentarzy i ich kreatywność
 • polubienia
 • udostępnienia
 • zaproszenia oraz oznaczanie znajomcych
 • dodawanie opinii ( zarówno na Facebooku jak i Google)
 • dodawanie relacji podczas pobytu w Naszej Klinice i oznaczanie nas, abyśmy mogli opublikować je na Naszym fanpage.

 

Na początku każdego miesiąca będziemy wybierać osobę, która była najbardziej aktywna w poprzednim miesiącu, zarówno na Facebooku jak i na naszym Instagramie.

O nagrodzie będziecie decydować Wy, biorąc udział w Naszej ankiecie, którą zorganizujemy pod koniec każdego miesiąca.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Pamiętajcie, że wystarczy nasz obserwować i komentować. Jest to naprawdę proste! Zachęcamy Was do udziału.

*spam w postaci samych emotikonów, reagowania na relacje, pojedynczych slow i wielu komentarzy pod jednym zdjęciem nie będzie brany pod uwagę.

 

https://szymaniak-osipowicz.pl/kosmetologia/
instagram : szymaniak-osipowicz
Facebook : Klinika Szymaniak-Osipowicz

Umów wizytę